نتایج جستجو برای عبارت :

جلسه هم افزایی برای رشد و توسعه شهر معلم کلایه برگزار شد

در این خصوص جلسه ای دردفتر آموزشگاه تشکیل گردید .وستاد وکارگروه دهه فجر با همکاران دردفتر آموزشگاه تعیین شد.
دراین جلسه به هرچه باشکوهتر برپاشدن جشن های دهه فجر تاکید گردید. ودراین جلسه برنامه های هرکلاس به معلم مربوطه واگذار گردید.
بمناسبت دهه فاطمیه وشهادت حضرت فاطمه (س)جشنواره حلوا وشله زرد بین دانش آموزان برگزار گردید
با کانون فکری شهرکیان هم جلسه ای تشکیل گردید که یک روز درکانون جشن با همکاری مسئولین کانون برگزار میگردد
دراین جلسه به
معلم جلوه ای از کبریا ئی است # معلم کردگاری ماورائی است
معلم کودکان را پخته سازد # معلم عاشق هر ابتدایی است
معلم واقعیت را بگوید # معلم فارق از هر ادعایی است
معلم هر خطایی را ببیند # معلم عامل هر راهنمایی است
معلم جهل را بی چاره سازد # معلم رهبر دانش گرائی است
معلم تیرگی از شب بگیرد # معلم هر شبی را روشنایی است
معلم را من گرجی فدایش# معلم گر چه خود هم یک فدایی است
به گزارش نسیم قزوین: نخستین نشست شورای راهبردی و مشورتی رشد و توسعه شهر معلم کلایه با حضور امام جمعه، شهردار، اعضای شورا‌ی شهر و جمعی از فر هیختگان و بزرگان معلم کلایه، شمس کلایه، اسطلبر و اناده، پنج شنبه ۲۲آذر از ساعت ۱۹ الی ۲۳ در سالن اجتماعات شهرداری معلم کلایه برگزارشد.
در ابتدای این نشست ضرغام قاسمی رئیس شو‌ای شهر معلم کلایه و مهندس فدایی فر شهردار ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشریح مسائل و مشکلات شهر معلم کلایه و تشکر از مهمانان و دکتر م
این قسمت:معلم دوست داشتنیِ نباتصبحِ یک روز توی ماه رمضان پدرم را ساعت هفت از خواب بیدار کردم،تابستان بود و خورشید پسِ کله مان را میسوزاند!خیلی سریع  آماده شدم تا به کلاس جدیدم که جلسه اول هم بود برسم!نزدیک های هشت بود که رسیدیم،وقتی رفتم،خانوم منشی گفت که کلاس دیشب بوده!با لحن تندی گفتم ولی برایمان پیامک فرستادید کلاس امروز صبح است!خانوم منشی هم زنگ زد به معلممان و ایشان هم تایید کردن و گفتن از پیامک خبر ندارن!من هم عصبانی شدم و گفتم لطفا در
دومین جلسه شورای زکات شهرستان شبستر در سالجاری برگزار گردید:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شبستر؛ جلسه شورای زکات شهرستان در دفتر حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه شبستر با دستور جلسه بررسی گزارش عملکرد 6 ماهه اول سال 98 و برنامه ریزی برای دستگاه های اجرایی مرتبط بمنظور بهینه سازی اقدامات آتی برگزار گردید.در پایان جلسه احکام دو ساله اعضای شورا توسط امام جمعه شبستر به آنها تقدیم گردید.
این قسمت:معلم دوست داشتنیِ نباتصبحِ یک روز توی ماه رمضان پدرم را ساعت هفت از خواب بیدار کردم،تابستان بود و خورشید پسِ کله مان را میسوزاند!خیلی سریع  آماده شدم تا به کلاس جدیدم که جلسه اول هم بود برسم!نزدیک های هشت بود که رسیدیم،وقتی رفتم،خانوم منشی گفت که کلاس دیشب بوده!با لحن تندی گفتم ولی برایمان پیامک فرستادید کلاس امروز صبح است!خانوم منشی هم زنگ زد به معلممان و ایشان هم تایید کردن و گفتن از پیامک خبر ندارن!من هم عصبانی شدم و گفتم لطفا در
با سلام و عرض ادب
کارگاه هایی با عنوان مهارت های قبل از ازدواج و بعد از ازدواج با همکاری موسسه ذهن پویا و انجمن علمی دانشگاه پیام نور فردوس برگزار شد اولین جلسه ۳ ساعته مهارتهای پیش از ازدواج در تاریخ ۲۵ شهریور و جلسه دوم در اول مهرماه ۱۳۹۸ با تدریس اساتید گرانقدر سرکار خانم باقرزاده و جناب آقای دلیر برگزار شد و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت
با سلام و احترام به اطلاع دوستان گرامی می رساند که جلسه انجمن تاریخ شهرستانهای استان تهران در نظر دارد به منظور ارتقاع سطح علمی دبیران جلسه ای در مورخه 23/9/1398 در اسلامشهر به ادرس خیابان امام حسن مجتبی،خیابان امام رضا،جنب پارک فدک،سالن فجر از ساعت 9 صبح تا 14 عصر برگزار کند.
قابل به ذکر است که سفر انجمن تاریخ در مورخه 98/10/10 به مدت چهار روز به شهر طبس برگزار خواهد شد.
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب

❤️از معلم هندسه پرسیدند عشق چیست؟گفت: نقطه‌ ای که حول محور قلب میگردداز معلم تاریخ پرسیدند عشق چیست؟گفت: سقوط سلسله‌ی قلباز معلم ادبیات پرسیدند عشق چیست؟گفت: پاک‌ترین احساساز معلم علوم پرسیدند عشق چیست؟گفت: عشق تنها عنصری است که بدون اکسیژن می‌سوزداز معلم ریاضی پرسیدند عشق چیست؟گفت: عشق تنها عددی است که هرگز تنها نیست❤️از معلم شیمی پرسیدند عشق چیست؟گفت : عشق تنها اسیدی است که درون قلب اثر میگذارداز معلم فیزیک پرسیدند عشق چیست؟گفت:
معلم معنیِ اعجازِ با عشق اشت
دلیل و جرئتِ پروازِ با عشق است
به راز علم هر کس واقف آمد، گفت
معلم صاحب این رازِ با عشق است
اگر در راه دانش انتهایی نیست، بی شک
سر آغاز مسیر آغازِ با عشق است
به ساز علم می رقصند آنان که یقین کردند
قلم در دست او، یک ساز با عشق است
برای باغ گل، یک باغبان کافیست
معلم چون که انسان سازِ با عشق است
اگر در آسمان علم پر پر می زنی، یعنی
معلم باعثِ پروازِ با عشق است
#حمید_رفایی 
#روز_معلم_مبارک
@hamidrefaeipoem
جلسه کاربرد GIS در توسعه و کشت گیاهان دارویی(موسیر،گل محمدی،زعفران،باریجه،گل گاو زبان،آنقوزه) با حضور معاونت بهبود تولیدات گیاهی و مرکز تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزی در محل دفتر معاونت بهبود تولیدات گیاهی برگزار شد.

مکان نیوز - به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری، این جلسه با هدف شناسایی مناطق مستعد کشت گیاهان دارویی در سطح استان چهارمحال بختیاری برگزار شد.
مقرر شد جلسات دیگری با حضور دستگاه های مرتبط مانند اداره کل مناب
جلسه برآورد هزینه پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری با حضور معاونین فنی و عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست و مدیران شهری در معاونت فنی و عمرانی منطقه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای تسریع در انعقاد قرارداد پروژه های مناسب سازی جلسه به منظور برآورد هزینه های هر یک از پروژه ها و برنامه ریزی پیرامون تأمین اعتبارات آنها  برگزار شد.
لوح تقدیر برای روز معلم از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
متن تقدیر نامه روز معلم
متن لوح بها روز معلم قابل به منظور بها از معلمان درسی و هم اساتید آکادمیک فعال و لوح بها روز معلم دلیل بها از معلمین و اساتید.
ادامه مطلب
بر اساس پیشنهاد دانشجویان و نظرسنجی از بین آنها و بر حسب رای اکثریت مقرر گردید دومین جلسه پرزنت به تاریخ 7 اردیبهشت تغییر یابد. همچنین آزمون میان ترم بر پایه موضوعات تدریسی تا قبل از مبحث کلیات ارگونومی در تاریخ 14 اردیبهشت برگزار گردد. بنابراین جلسات اول و دوم کلیات ارگونومی به ترتیب در تاریخ 31 فروردین و 3 اردیبهشت و همچنین جلسه اول طراحی کار در تاریخ 10 اردیبهشت برگزار خواهد شد.
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
تجزیه و تحلیل  طراحی سیستم  رشته مدیریت بازرگانی دوشنبه 98/9/4 ساعت
سلام خدمت گچکاران شهرستان جیرفت 
جلسه ای که در روز پنجشنبه مورخه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در مسجد امام حسن برگزار شد جلسه خوب و کار آمدی بود که در آن نظراتی در مورد اتباع بیگانه مطرح شد و تصمیماتی هم در مورد لیست قیمتها گرفته شد که قرار بر این شد که در سال جدید تغییراتی در این خصوص اعمال شود.
همچنین با برگزاری این جلسه تقریبا ۴۰ تا ۵۰ نفر از گچکاران شهر گرد هم آمده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و جمعی گرم دوستانه را بوجود آوردند.
با سلام و روز بخیر
- جلسه معارفه برای آزمونهای پری کلینیک آزمون ملی در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ در دانشکده دندانپزشکی برگزار میشود.
- حضور در جلسه اجباری می‌باشد.
- تاریخ جلسه معارفه در روز چهارشنبه تعیین شده ولی امکان عقب افتادن هم از طرف بخش ها وجود داره که خبر قطعی رو براتون تا دوشنبه همین هفته میگیرم.
پس لطفاً آمادگی حضور در جلسه را داشته باشید.
با سلام و روز بخیر
- جلسه معارفه برای آزمونهای پری کلینیک آزمون ملی در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ در دانشکده دندانپزشکی برگزار میشود.
- حضور در جلسه اجباری می‌باشد.
- تاریخ جلسه معارفه در روز چهارشنبه تعیین شده ولی امکان عقب افتادن هم از طرف بخش ها وجود داره که خبر قطعی رو براتون تا دوشنبه همین هفته میگیرم.
پس لطفاً آمادگی حضور در جلسه را داشته باشید.

به نام خداوند لوح و قلمبه لطف خداوند جلسه آذرماه در شام جمعه مورخ 1 آذر 1398 در بیت الجواد به میزبانی خانواده محترم حاج آقا خشوعی برگزار شد.
بدین وسیله از برگزاری بسیار خوب جلسه و پذیرایی مناسب آن تشکر و قدردانی مینماییمپس از تلاوت قرآن برنامه خردسالان توسط آقای و . خسروی اجرا شد. سخنران ویژه این جلسه آقای م . خسروی بودند که گزارشی از جلسه هئیت موسس فامیل در رابطه با مسایل جلسه خانوادگی بیان نمودند. قرار شد با مشارکت همه اعضای فامیل اساسنامه ا
بسم الله الرحمن الرحیم 

جلسه فصلی شورای جهادی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران ۶ بهمن ماه با حضور مسئولین گروه های جهادی برگزار شد. در این جلسه جزییات برنامه های قرارگاه جهادی نوروز ۹۹ مطرح و به بحث گذاشته شد. 

جلسه کارگروه صدور مجوز زکات فطره برگزار گردید
با حضور موسوی نماینده امام جمعه، سلمانیان نماینده فرماندار، سرهنگ بابایاری جانشین فرمانده انتظامی شهرستان، مهندس نریمانی رئیس اداره بهزیستی و مهندس محمدی رئیس کمیته امداد و دبیر شورای زکات جلسه کارگروه بررسی صلاحیت موسسات خیریه برای جمع آوری زکات فطره برگزار گردید
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
انشا درباره ی روز معلم انشا ادبی در مورد معلم انشا در مورد معلم خوب و بد انشا در مورد معلم با مقدمه انشا در مورد شخصیت معلم انشا در مورد شغل معلمی انشا در مورد معلم نگارش انشا درمورد معلم با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
یه معلم دینی داشتیم که ادم خیلی خوبی بود. دوستم مجتبی یه روز که از اقای دینی کتک خورده بود خواست جبران کنه. یه روز مجتبی رفت یه قورباغه گرفت و گذاشت تو کشوی میز معلم. وقتی معلم کشو رو باز کرد قور باغه اب دهانش رو ریخت رو معلم و پرید بیرون. معلم هم خیلی عصبانی نشد و همه ما رو برد دفتر. مدیر گفت همه باید ولی هاشونو بیارن یا بگید کی بوده. هیچ کس چیزی نگفت مدیر به همه ما یه شیلنگ زد. یکی از بچه ها که خیلی ترسیده بود مجتبی را لو داد. و مجتبی سیری کتک خورد.
#ارسالی_از_همراهان
باعرض سلام
جلسه ی یادواره ای به نام شهید لطفی نیاسر  در مدرسه ما برگزار شد، کوچیک بود اما .... 
 یکی از کلیپ های شهیدعزیز روتوی جلسه پخش کردیم و قبلش هم درمورد ایشون برای بچه ها صحبت کردیم (بنده معلم مدرسه دخترانه، کلاس دوم دبستان هستم .)
 شایدباورکردنی نباشه ولی بچه های ۸ساله منقلب شدن و بعضیاشونم مثل ابر بهاری اشک میریختن ... 
عنایت خودشهیدبودشک ندارم.
سعی کنیم خودمون تو هر قسمتی که هستیم، کار رو پیش ببریم و بچه هامونو تو هم
گرامیداشت هفته معلم در تاریخ١٢ اردیبهشت ٩٩ به علت شیوع ویروس کرونا در استان مجازی برگزار گردید.
در فضای مجازی شاد دانش آموزان دبستان صفرپور از معلمان خود تشکر و قدر دانی کردند و برای ایشان با کلیپ های متنوع یاد و خاطره اَی زیبا ساختند.
دریافت

دومین جشنواره کاچی روستای فمی در دیماه سالجاری برگزار می شود
جلسه برنامه ریزی دومین جشنواره کاچی فمی با حضور اصغری ، بخشدار امامزاده ، مسئولان ادارات  فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز ، دهیار و شورای اسلامی روستا در بخشداری امامزاده برگزار گردید.
در این جلسه احمدرضا حسن پور، رییس شورای روستا به عنوان دبیر جشنواره انتخاب گردید.
روابط عمومی بخشداری امامزاده
جلسه سوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.
جلسه دوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.کتابخانه فدک
در ادامه صوتهای آموزش ترکیب به شیوه استاد سیدکاظم شامیری (حفظه الله) تقدیمتون میشه.
این کلاس یا بهتره بگم کارگاه،در شانزده جلسه در بهار 98 برگزار شده بود.
ضمنا جزوه ی آموزش ترکیبی که قبلا فرستاده بودم، تقریر خودم از این صوتها بوده.

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
جلسه نهم
جلسه دهم
جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم
جلسه سیزدهم
جلسه چهاردهم
جلسه پانزدهم
جلسه شانزدهم
معلم بودن دنیای خیلی خیلی هیجان انگیزی است که همیشه دوست داشتم تجربه اش کنم. وقتی وارد دنیای گرافیک شدم هیچوقت فکر نمیکردم یک روز اسم خودم را معلم گرافیک بگذارم! ولی امروز دوست دار خودم را یک معلم گرافیک خطاب کنم و با معلم بودنم کلی حال کنم. 
حالا من بیشتر از ۲۰ شاگرد در حوزه های مختلف وب و گرافیک دارم و بابت تک تک شان از خودم افتخار در میکنم!
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر بهمن را بنویسید تا صفحه قبلی را پیدا کنید تمام عکس ها و ویدیوهای جلسه

کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل کارورزی 3 با فرمت ورد در 180 صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
فهرست کارورزی 3:
مقدمه 6
چکیده 7
کنش پژوهی 8
من حرفه ای 10
جلسات با استاد 12
جلسه اول 15
جلسه دوم 20
جلسه سوم 40
جلسه چهارم 54
جلسه پنجم 73
جلسه ششم 92
جلسه هفتم 104
جلسه هشتم 113
جلسه نهم 125
طرح درس ها 134
فرم ج 149
گزارشات تدریس 159
فرم ب 173
ضمائم 176
دفاعیه 178
منابع 180
مقدمه:
آموزش اثربخش نیازمند آن است که
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
با سلام و احترام به اطلاع دوستان گرامی می رساند که جلسه انجمن تاریخ شهرستانهای استان تهران در نظر دارد به منظور ارتقاع سطح علمی دبیران جلسه ای در مورخه 23/9/1398 در اسلامشهر به ادرس خیابان امام حسن مجتبی،خیابان امام رضا،جنب پارک فدک،سالن فجر از ساعت 9 صبح تا 14 عصر برگزار کند.
نفس عمیقی می‌کشم و به اتفاقات برنامه ریزی شده فردا که با شیطنت نگاهم میکنند، اخم میکنم. فردا روز جالبی است، جالب ترین قسمت روز، ساعت سه ظهر، بهتر بگویم ساعت ۳ بعدازظهر اتفاق می‌افتد.قرار است آقای کاف، خانه مان بیاید و این موضوع مرا زیاد خوشحال نمی‌کند.امتحان فیزیک برق از سرم می‌پراند و من در دلم معلم سال قبل را مورد عنایت قرار می‌دهم. دکتر نیز باید بروم، نه برای خودم، برای همراهی شخص دیگری‌.
نوشته های خانم معلمی را می‌خوانم، از طرز رفتار
دعوت از دبیران وکارکنان مدرارس افلاکیان به رستوران زیتون در روز بزرگداشت مقام معلم
فضاسازی مدرسه دخترانه افلاکیان در روز بزرگداشت معلمجلسه مبارزه با آسیب های اجتماعی با حضور مشاور اداره کل آموزش و پرورشمعاینات دندانپزشکی در هفته سلامت مدرسه دخترانه افلاکیانجلسه توجیهی هدایت تحصیلی دانش آموزان دخترانه افلاکیاناجرای طرح مدام، در مدرسه دخترانه افلاکیان
وز سواد آموزما هم یاد باد
کوبه ما خواندن نوشتن یاد داد
از پدر گر قالب تن یافتیم
از معلم جان روشن یافتیم
ای تو کشتی نجات روح ما 
ای به طوفان جهالت نوح ما
ای معلم چون کنم توصیف تو
چون خدا مشکل توان تعریف تو
یک پدر بخشنده آب و گل است
یک پدر روشنگر جان و دل است
ای معلم ای چراغ رهنما
در ردیف انبیایی مرحبا
آفرینش مکتب است و کردگار
خود مدیر و انبیا آموزگار
می توان در سایه آموختن
گنج عشق جاودان اندوختن
پیرم و موی سرم برف تموز
یاد عهد مکتبم در دل هنوز
صحب
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم و برقرار می سازد . چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزپرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد ،شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان وجود خواهد داشت
ادامه مطلب
در تاریخ 98/2/14جشن بزرگداشت مقام معلم باحضور جناب آقای معین کارشناس آموزش متوسطه  دوم و جناب آقای سلیمانیان کارشناس آموزش متوسطه اول برگزار شد در این جشن از رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر تقدیر شد
دریافتتوضیحات: برگزاری جشن معلم                              
دریافتتوضیحات: برگزاری مسابقات بین همکاران در جشن معلم
دریافتتوضیحات: تقدیر از برترین های مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر شهرستانی و استانی         
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، بدوی مجمع کارگروه بررسی آسیب های کرونا تو سینما امروز ۲۴ اسفندماه برگزار شد. داخل این جلسه که با پیشگاه حسین انتظامی مهتر اداره سینمایی برگزار شد، پس از مباحثه و تبادل دیدن درباره پیشنهادات مطرح شده برای تکرار زیان و زیان صنعت سینما داخل جای پا شیوع ویروس کرونا مقرر شد از قشرهای آسیب پذیر سینما از طریق صیقلی مستقیم و همچنین فعالیت هایی که کنار اثر کرونا دچار آسیب و تعطیل
⁦❤️⁩پیامبرصلی الله علیه و آله : أجوَدُکُم مِن بَعدِی رَجُلٌ عَلِمَ عِلما فنَشَرَ عِلمَهُ ؛پیامبر صلی الله علیه و آله :بخشنده ترین شما پس از من ، کسى است که دانشى بیاموزد ، آن گاه دانش خود را بپراکند .
«من معلم هستم»
هرشب از آینه ها می پرسم :
به کدامین شیوه ؟
وسعت یادِ خدا را
بکشانم به کلاس؟
بچه ها را ببرم تا لب دریاچه یِ عشق؟
غرق دریای تفکر بکنم؟
با تبسّم یا اخم؟
«من معلم هستم»
نیمکت ها نفس گرم قدم هایِ مرا می فهمند
بال هایِ قلم و تخته سیاه
رمز
به استحضار می رساند جلسه انجمن اولیاء و مربیان رأس ساعت 16 روز یکشنبه 13 بهمن 1398 در محل نمازخانه هنرستان برگزار می شود و در انتهای جلسه کارنامه نوبت اول هنرجویان توزیع می شود. حضور کلیه والدین گرامی رأس ساعت مقرر مورد تأکید و انتظار می باشد.
بمناسبت فرا رسیدن مقام شامخ معلم در فضای مجازی مسابقه بهترین کلیپ یا کارت پستال ویا دلنوشته دانش آموزان در مقام معلمانشان برگزار گردید که این عزیزان کلیپ های متنوعی در قالب متن وآهنگ به پیوی بنده ارسال نمودند وبهترین انها در گروه کلاسی قرار میگرفت ومورد تشویق از طرف معاون ومدیر قرار میگرفتن نمونه هایی از این کلیپ ها وپوسترها در وبلگ بارگزاری شدند 
دومین جلسه کمیته مناسب سازی معابر منطقه 19 در سال جاری با حضور معاون فنی و عمرانی، معاون حمل و نقل و ترافیک، نمایندگان اداره کل معماری و ساختمان شهرداری تهران وسایر مدیران شهری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این جلسه برنامه عملیاتی شهرداری منطقه در خصوص مناسب سازی معابر ، بوستان ها و ساختمان ها در سال جاری اعلام شد.گفتنی است در این جلسه بر تسریع در بازدید از معابر و انعقاد قراردادها،  آغاز به کار مناسب سازی معابر پیش از ق
ﺩﺭ ﺩﻫﺪﻩ ﻮ ﻣﻌﻠﻢ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺗﺼﻮﺮ ﺍﺯ ﺰﻪﺑﺮﺍﺸﺎﻥ ﺑﺴﺎﺭ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﺪ . ﺍﻭﺑﺎﺧﻮﺩ ﻓﺮ ﻣﺮﺩ ﻪ ﺍﻦ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻓﻘﺮ ﺣﺘﻤﺎﺗﺼﻮﺮ ﺑﻮﻗﻠﻤﻮﻥ ﻭ ﻣﺰ ﺮ ﺍﺯ ﻏﺬﺍ ﺭﺍ ﻣﺸﻨﺪ . ﻭﻟ ﻭﻗﺘ ﺍﺯ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻧﻘﺎﺷ ﺳﺎﺩﻩ ﻭﻮﺩﺎﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﻞ ﺩﺍﺩ , ﻣﻌﻠﻢ ﺷﻮﻪ ﺷﺪ . ﺍﻭ ﺗﺼﻮﺮ ﺩﺳﺖ ﺭﺍ ﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ . ﻭﻟ ﺍﻦﺩﺳﺖ ﻪ ﺴ ﺑﻮﺩ؟ ﺍﺯ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻔﺖ ﻣﻦ ﻓﺮ ﻣﻨﻢ ﺍﻦ ﺩﺳﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﻪ ﺑﻤﺎ ﻏﺬﺍﻣﺮﺳﺎﻧﺪ . ﺩﺮ
عارفان علم عاشق میشوند بهترین مردم معلم میشوند .
عشق با دانش متمم میشود هر که عاشق شد معلم میشود
روز معلم  بر معلمان واستادان بزرگوار الخصوص معلمین گرانقدر خودم مبارکباد.

انشالله این بیماری جهانگیر هرچه زودتر روبه نابودی برود و بتوانیم مجدد بزودی در کنار معلمین عزیزمان دورهمی همه ساله را تکرار کنیم.
هوگویک علاوه بر اینکه یه رفیق جذاب و دوست داشتنی یه هم صحبت عالی یه سنگ صبور فوق العاده است یکی از بهترین و جذاب‌ترین معلم‌ها هم هست این فقط نظر من نیست که بگید خب تو دوستش داری که چنین نظری داری.
دانش آموزانش هم عاشقش هستن و سرش دعواست! جدی جدی سرش دعواست‌هااا...
خیلی دوست داشتم روز معلم میتونستم حسابی غافلگیر و خوشحالت کنم آقا معلم مهربون و جذاب ولی خب خودت دوست نداری من چیکاره بیدم؟
روز معلم رو به اساتید و معلم‌های فعلی و استاد و معلم بعد
جلسه ای باحضور اعضای قرارگاه مردمی آتش به اختیار و شهردار محترم شهر دولت آباد در مکان دفتر شهردار برگزار گردید و پیرامون موضوعات همکاری فی مابین قرارگاه و شهرداری و واگذاری مکانی در  گلزار شهدای گمنام جهت تاسیس پایگاه فرهنگی بحث شد که در این جلسه شهرداری یک اتاق از آثار تاریخی واقع در پارک شهدای گمنام را به این قرارگاه واگذار کرد.
امام جمعه اهل سنت زاهدان لزوم موفقیت در آموزش وپرورش را سیاست گذاری درست دانست و گفت: در این سیاست گذاری همه مردم استان باید مورد توجه قرار گیرند؛ چرا که این مردم اعضای یک خانواده هستند.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از ایرنا ، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان سیستان و بلوچستان که با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با بیان اینکه آموزش و پرورش پایه پیشرفت و توسعه کشور ها است گفت: مهترین وظیفه آموزش و
همیشه روز معلم که می‌گذرد انگار برای من سکانسی تهیه می‌شود و  تصویر معلم‌هایم یکی یکی از جلوی چشمانم عبور می‌کند. من حسرت می‌خورم حسرت اینکه نمی‌دانستم یک نوشته در ابتدای کتاب چقدر می‌تواند حال یک معلم را خوب کتد. الان که برخی دانشجویان لطف دارند و در روز معلم کتاب و نوشته‌ا‌ی می‌آورند، می‌توانم درک کنم یک نوشته و پیامک هرچند کوتاه کوتاه چقدر حس خوب می‌تواند داشته باشد.  اگر به گذشته برمی‌گشتم حتما روزهای معلم نوشته‌ای، کتابی چیزی
با سلام و درود، احتراما بدین وسیله به اطلاع می رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی نوبت دوم، هیئت مدیره موظف است که 15 روز بعد مجمع عمومی نوبت سوم را هماهنگ و برگزار نماید، لذا از این رو در تاریخ 08/09/98  راس ساعت 19 نوبت سوم مجمع عمومی در محل حسینه روبروی مجتمع نسیم علوم پزشکی برگزار خواهد شد.
لازم به یاد آوری است که بر اساس تبصره ماده 8   آیین‌نامه اجرایی قانون تملک آپارتمانها تصمیمات جلسه اخیر با تصویب اکثریت عده حاضر معتبر است و همچنین
معلم شاد میتواند باعث شاد شدن دانش آموزان شود 
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم می کند، چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزان پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان بوجود خواهد آمد. معلم با انواع روش های تدریس آشنا باشد. اطلاعاتش به روز باشد، معلم باید بداند که دانش آموزان دارای تفاوت های فردی هستند و نیز باید با روش های تشویق وتنبیه آگ
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جلسه کلاس جبرانی مربوط به درس ماشین های الکتریکی 1 روز چهارشنبه 6 آذرماه از ساعت 09:30 تا 11:30 برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است کلاس فوق جبرانی بوده و کلاس اصلی درس مطابق برنامه آموزشی چهارشنبه ساعت 12 تا 13:30 برگزار خواهد شد. 
گرامیداشت هفته معلم در تاریخ١٢ اردیبهشت ٩٩ به علت شیوع ویروس کرونا در استان مجازی برگزار گردید.
در فضای مجازی شاد دانش آموزان دبستان صفرپور از معلمان خود تشکر و قدر دانی کردند و برای ایشان با کلیپ های متنوع یاد و خاطره اَی زیبا ساختند.
دریافت
دریافتحجم: 11.8 مگابایت 
باسلام جلسه انجمن کاراته شوتوکان jkA استان فارس درتاریخ 97/10/7 برگزار شد
با حضور رئیس هیئت کاراته استان فارس جناب اقای احمد مبارکی واعضاء جدید هیئت رئیسه درسالن کنفرانس بهداری وبهداشت صنعت نفت فارس برگزار گردید وپس از بحث وتبادل نظر درپایان احکام مسئولیت اعضاء هیئت رئیسه ونایب رئیس ودبیر ونمایندگان شهرستانها ومسئولین کمیته ها ابلاغ واهداگردید.
با سلام و احترام : 
جلسه ى دیدار با اولیا فردا سوم اردیبهشت ماه از ساعت  ٧:٣٠ الى ٨:٣٠ در کلاس برگزار مى شود 
شرکت در این جلسه با توجه به اهمیت آن الزامى است 
خلاصه اهم عناوینى که مطرح خواهد شد:
امتحانات نهایى نوبت دوم و ارائه برنامه امتحان
امتحانات میان نوبت دوم ( معرفى )
و نحوه ى تاثیر آن در ترم
کارنامه ى  انضباطى و 
کارنامه درسى تا آخر فروردین
برگزارى کلاسهاى فوق برنامه با توجه به درخواست اولیا
آشنایى با مدارس متوسطه
بررسى نکات ضعف و قوت دان
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید سالن های ورزشی رو با نیروی ضد شورش آرام کنیم !وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید بودجه زندانها و مراکز ترک اعتیاد را گسترش دهیم!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید خانواده ها مقادیر زیادی هزینه مدارس خاص و کلاس های خصوصی را بپردازند!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید امنیت کوچه و خیابان ها را با پلیس های باتوم به دست تامین کنیم!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید آمار طلاق گوش ازدواج را کر کند!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید سالا
نحوه بازیابی رمز معلم در سناد
از این آدرس وارد شوید
Snd.medu.ir
ورودی مدارس
کد مدرسه را بزنید و کد ملی معلم  را وارد کنید. 
از پایین کادر فراموشی رمز را بزنید وارد صفحه ای میشید کد ملی معلم  را میخواد و بعد شماره همراه معلم که یک کد واسشون مسیج میشه وارد میکنید و خودتون رمزی که برای سناد دوست دارید میدید.
➖➖➖➖➖➖➖➖
روستایی بود دور افتاده که مردم ساده دل و بی سوادی در آن سکونت داشتند. مردی شیاد از ساده لوحی آنان استفاده کرده و بر آنان به نوعی حکومت می کرد. برحسب اتفاق گذر یک معلم به آن روستا افتاد و متوجه دغلکاری های شیاد شد و او را نصیحت کرد که از اغفال مردم دست بردارد و گرنه او را رسوا می کند. اما مرد شیاد نپذیرفت. بعد از اتمام حجت٬ معلم با مردم روستا از فریبکاری های شیاد سخن گفت و نسبت به حقه های او هشدار داد. بعد از کلی مشاجره بین معلم و شیاد قرار بر این شد
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
 به نام اوی من و تو
تقدیم به هر چه معلم پروانه ای ست و معلم سه شنبه های پروانه ای ام...
✔ معلم ها بال دارندبالهایی شبیه بال پروانه، با همان نازکی و با همان خالهای رنگی رنگیاما همین بالهای نازک باید بتواند شبیه بالهای عقاب قوی و سترگ باشدفکرش را بکن... پروانه و عقاب!چه سنخیت ناموزونیاینها را همان معلم سه شنبه هایم گفت و مرا در ابهامی عمییییق رها کرد
ادامه مطلب
سر کلاس نقشه کشی بودیم معلم داشت پاتخته مینوشت
موشک درست کردیم زدیم تو سر معلم، برگشت به یکی از ما خیره شد و چند تا فحش نصیبش کرد...
دانش اموز : خب اقا چکار کنیم ؟
معلم :  سرتو بزار رو میز دراز بکش |: 
کلاس رفت رو هوا D :D :D:
+الان هروقت اونو میبینیم میگیم سرتو بزار رو میز دراز بکش

سلام آقای مدیر من ۵ سال است که در این مدرسه هستم، نظر من در مورد مدرسهٔ شاد این است که زنگ ورزش بچه‌ها باید بیشتر شود و در هنگام صف صبحگاهی کمی نسبت به قبل نرمش کنیم.
برای آنکه بچه‌ها شاداب و با نشاط شوند مانند چند سال پیش به آن‌ها شیر دهید. برای داشتن مدرسه‌ای شاد کلاس‌های آموزشی همراه با سرگرمی برگزار کنید تا بچه‌ها خسته نباشند و مانند کشور هند که هر ۱ ساعت زنگ آب‌خوری دارند برگزار کنید تا بچه‌ها به‌خاطر کم‌خوردن آب دچار سردرد و ... نشون
یجوری تو ذهن من مدرسۀ عادی رو بد کرده بودند که گفتم دیگه کارم تمومه و هیچی یاد نمیگیرم ولی تو این سه روزه از نه ماه پارسال هم راحت تر و هم بیشتر درس رو یاد گرفتم و فهمیدم :|همۀ معلما بر خلاف تصورم خوب بودند و معلم ادبیات همون معلم پارسالی است که تو نمونه دولتی بود همینطور معلم حسابان و گسسته هم همون معلم آمار پارسالی نمونه دولتی بود.نیمۀ پر لیوان اینایی بود که گفتم و حالا در کشف نیمۀ خالی ام که چیجوریاس!؟برام دعا کنید...
بسم الله الرحمن الرحیم
به مورخه ۱ تیر ۱۳۹۸ 
با جمعی از مسولان مرکز نیکوکاری بشری در راستای خدمتی بهتر به نیازمندان  جلسه ای  با جناب آقای آشور از  مسولین کشوری و استانی گروه معارف بانک قرض الحسنه #رسالت برگزار شد
 در این جلسه مسیرهای همکاری مرکز نیکوکاری بشری با بانک قرض الحسنه رسالت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم بر آن شد که بستری برای همه‌‌ی عزیزانی که دلی مهربان دارند اما کمترین توان مالی هم ندارند، بتوانند  #خَیِّر باشند
 +بستر و شرائط
روز معلم
معلمی شغل نیستمعلمی عشق است!معلم کسی نیست که به ساعت نگاه کند.معلم کسی نیست که به درآمد فکر کند.معلم کسی نیست که حساب سود و زیان کند.معلم کسی نیست که خودش رو با بقیهمقایسه کند.معلمی که خودش رو کمتر از دیگران ببیند حقارت یاد میدهد.معلم محتاط، ترس یاد میدهد.معلم  قانع ، فقر یاد میدهد.معلمی که عاشق نیست ، سنگدل  تربیت می کند.معلم شجاع ، شاگرد جسور تربیت می کند.معلم مهربان ، مهرورزی  می آموزد.معلم واقعی تبلور ثروت است.معلم واقعی تبلور نش
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم دانش آموزان ویژه برنامه هایی  با همکاری بسیج دانش آموزی اجرا کردند اردوی چند ساعته برای دبیران برنامه ریزی شد از دبیران بازنشسته تقدیر به عمل آمد و زنگ سپاس معلم در روز چهاردهم اردیبهشت به صدا در آمد
روز یکشنبه 8 مهرماه 1397 از ساعت 17 الی 19 جلسه نمایش و بررسی مستند معمای C130 ساخته سید مهدی دزفولی، در سالن اسوه واقع در پیچ شمیران تهران، ابتدای خیابان بهار جنوبی برگزار می شود.
برنامه تحت عنوان سینما روایت است و حضور برای علاقمندان آزاد است.
این مستند پیرامون سقوط مشکوک هواپیمای فرماندهان ارتش و سپاه در 7 مهرماه 1360 و بررسی ابعاد مختلف آن است.
امروز درباره یک پست جدید به نام ویژگی های رفتاری انواع معلم ها در مدرسه خدمت شما امدم. اول برای اینکه سراغ مطلب بریم فقط اینو بگم فقط قصد شوخی با معلم های مدرسه خودم رو دارم وقصد بی احترامی به انها رو ندارم. خوب داشتم می گفتم معلم اولمون فامیلش معینی است از سال اول کلاس هفتم همه بچه ها گفته بودند که این معلم خیلی سخت گیر است ولی خیر اشتباه کردند چون هر کسی که درس هایش رو بخونه باهاش کاری نداره یک روز یکی از بچه های کلاس که خیلی تنبل است داشت در ح
جلسه شورای برنامه ریزی کانون در روز سه شنبه 97/12/14 با حضور اعضاء برگزار شد. در این جلسه که معاون محترم پرورشی و تربیت بدنی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش طبس نیز حضور داشت ، مدیرکانون گزارش مختصری از فعالیتهای انجام شده از آغاز سال تحصیلی جاری تا کنون ارائه نمود.
در ادامه سایر اعضاء نیز به بیان دیدگاه های خود پرداختند. این جلسه با چند مصوبه نیز همراه بود.
امروز درباره یک پست جدید به نام ویژگی های رفتاری انواع معلم ها در مدرسه خدمت شما امدم. اول برای اینکه سراغ مطلب بریم فقط اینو بگم فقط قصد شوخی با معلم های مدرسه خودم رو دارم وقصد بی احترامی به انها رو ندارم. خوب داشتم می گفتم معلم اولمون فامیلش معینی است از سال اول کلاس هفتم همه بچه ها گفته بودند که این معلم خیلی سخت گیر است ولی خیر اشتباه کردند چون هر کسی که درس هایش رو بخونه باهاش کاری نداره یک روز یکی از بچه های کلاس که خیلی تنبل است داشت در ح
روزی روزگاری آرزوهای عجیبی برای خودم داشتم.
نمیدانم حرف هایم به خاطر دلتنگی های ممتد اخیرم هست یا رسوخ زمان در سلول های بدنم.
امروز خودم را یک معلم میبینم.
یک معلم ساده.
معلمی که برای شاگردانش میخندد تا خودش یادش برود چقدر غمگین است.
علی رغم پر بودن وقت هایش، زندگی اش حالت کسالت باری دارد.
خبری از غافلگیری و خوشحالی نیست...
در زندگی این معلم فقط صبر وجود دارد. همین.
صبر تنهایی اش را پر می کند. 
حودش خالی می شود.
از او ، چیز ها کَم میشوند. 
از او عز
قابل توجه دانشجویان درس فیزیک 1
کلاس های آموزشی این درس مربوط به جلسات 12 به بعد، از این پس به صورت مجازی و در سامانه اعلام شده توسط دانشگاه برگزار خواهد شد.
دریافت فایل جلسه دوازدهم 

دریافت فایل جلسه سیزدهم 

دریافت فایل جلسه چهاردهم

دریافت فایل جلسه پانزدهم

دریافت فایل جلسه شانزدهم

دریافت فایل جلسه هفدهم

دریافت فایل جلسه هجدهم
رفیق گفت پست اخرش عوض شده.همین چند لحظه پیش باز رفتم سراغش.بدموقع هم رفتم.آخرش را بعد آن که من خوانده بودم اضافه کرده.اصلا انگار برای من اضافه کرده.رفیق است دیگر.خواسته یا ناخواسته.دانسته یا ندانسته.
رفیق راست میگوید.مثلا تو،شما،شمای غیر قابل وصفِ با هر وصف،همیشه معلم میمانی‌.چه خوب که همیشه معلم میمانی.اصلا چون معلم میمانی من حالا،همین حالا،میبارم.اصلا چون معلم میمانی باز پست رفیق را خواندم.اصلا چون معلم میمانی دوستت دارم.
تو تا ابدمعلم م
کلاس های آموزشی این درس مربوط به جلسات 12 به بعد، از این پس به صورت مجازی و در سامانه اعلام شده توسط دانشگاه برگزار خواهد شد.
دریافت فایل جلسه دوازدهم 

دریافت فایل جلسه سیزدهم 

دریافت فایل جلسه چهاردهم

دریافت فایل جلسه پانزدهم

دریافت فایل جلسه شانزدهم
این جلسه در تاریخ 98/08/29 برگزار شد
دریافت پاوریونت
دریافت کد
مطالب بیان شده:
- رگرسیون خطی
- تابع هزینه
- گرادیان کاهشی
- پیاده سازی با پایتون 

تمرین این جلسه:
برای داده های اسلاید اخر، پارامترهای مدل رگرسیون را با دو روش آماری و گرادیان خطی بیابید. ( توضیح: روش آماری را برروی کاغذ تحلیل کنید و تصویر را ضمیمه فایل .zip ارسالی کنید. همچنین، کد پایتون روش گرادیان کاهشی را تحت یک فایل .py به فایل زیپ ضمیمه کنید و به ایمیل بفرستید)
مهلت: تا پایان دوره

این جلسه در تاریخ 98/08/29 برگزار شد
دریافت پاوریونت
دریافت کد
مطالب بیان شده:
- رگرسیون خطی
- تابع هزینه
- گرادیان کاهشی
- پیاده سازی با پایتون 

تمرین این جلسه:
برای داده های اسلاید اخر، پارامترهای مدل رگرسیون را با دو روش آماری و گرادیان خطی بیابید. ( توضیح: روش آماری را برروی کاغذ تحلیل کنید و تصویر را ضمیمه فایل .zip ارسالی کنید. همچنین، کد پایتون روش گرادیان کاهشی را تحت یک فایل .py به فایل زیپ ضمیمه کنید و به ایمیل بفرستید)
مهلت: تا پایان دوره

پوشش های ظاهری معلم ها ، مدیر و کارکنان ،دانش آموزان
استفاده از روپوش های شاد برای دانش آموزان و همچنین  پوشش مرتب و استفاده از رنگهای شاد و روشن برای کارکنان مدرسه
بهداشت:تمیز بودن محیط مدرسه، کلاسها، بهداشت فردی، اجتماعی ، دانش آموزان
الف)معلم شاد و با روحیه:معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم میکند ،چانچه قرار باشد که روح دانش اموزان پرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد.
حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی
پنجمین جلسه ستاد کنگره بزرگداشت شهید آیت الله قدوسی نهاوندی، با حضور مسئولین کمیته های اجرایی و علمی در بخشداری مرکزی نهاوند برگزار شد.
در این جلسه ضمن بررسی اقدامات انجام شده کمیته‌های اجرایی، برنامه‌ریزی اقدامات آتی انجام گرفت.همچنین مقرر شد، تمام مطالبی که تحت عنوان کنگره، منتشر می‌شود از سوی کمیته علمی تایید شود.سایت کنگره نیز به عنوان منبع رسمی اخبار و برنامه‌های کنگره مشخص شد.
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و قصد دارم مجدداً این برنامه را اجرا کنم که به حمایت های مالی نیاز دارم ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر
دومین جلسه فصلی انجمنهای ورزشی صنعت آب و برق خوزستان بمناسبت گرامیداشت شهدای صنعت آب و برق خوزستان روز سه شنبه مورخ 98/5/08 در سالن امفی تئاتر هیات ورزش صنعت آب و برق خوزستان برگزار گردید.در این جلسه ریاست انجمن ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان  جناب آقای مهندس قنبری .عملکرد سال 1397 انجمن ورزشهای رزمی و برنامه های سال 1398 انجمن  ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان را خدمت هیات ورزش صنعت اب و برق خوزستان و دیگر انجمنهای محترم صنعت آب و برق خوزستا
سلام خدمت همراهان عزیز
روز جمعه18مرداد 
در کنار عزیزان کوتاه قامت و اساتید بزرگ دکتر مهدی کریمی آغمیونی و دکتر بهروز شاهینفر و کیان افشار _جهت مشاوره عزیزان جلسه ای برگزار شد که با پرسش و پاسخ کوتاه قامتان و مشاوره عزیزان جهت درمان ناهنجاری های مادر زادی و ناتوانی جسمی در کافه نانیسم خیابان شهید بهشتی به مدیریت آقای ابراهیمی برگزار شد، بزودی خبر های خوبی در راه است. 
دکتر کریمی
دکتر شاهینفر 
با ما تماس بگیرید :09382624034 _02144563178
ایران _تهران _تهر
برگزاری جلسه معرفی کتاب هشت قصه از امام جواد (ع):
به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، جلسه معرفی و بلندخوانی کتاب هشت قصه از امام جواد (ع) از کتب منتخب جشنواره رضوی در مدرسه شهید اطاعتی و با حضور جمعی از نوجوانان علاقه مند به مطالعه برگزار گردید. در این جلسه ضمن معرفی کتاب ، چگونگی شرکت در مسابقات برای دانش آموزان تشریح شد.
یادمه بچه مدرسه ای که بودم، یکی از بچه ها بعد کلاس رفت پیش معلم هندسه و پرسید به نظرتون من چه جوری هستم؟ معلم هم بهش جواب داد: تو یه موتور بنز هستی که روی بدنه ژیان سوار شده. ظرفیتت خیلی خیلی بالاست ولی ازش استفاده نمی کنی. بلافاصله منم که کنجکاو شده بودم خودم رو از دریچه معلم هندسه بشناسم پرسیدم: آقا ما چی ؟ اونم بدون اینکه بهم نگاه کنه گفت: تو که وضعت خرابه. درست بشو نیستی!
این خاطره همیشه گوشه ی ذهنم هست. هر وقت یه جایی گند می زنم میاد جلوی چشمم
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
آموزگارم، تو باغبانیمی پرورانی بذر وجود، با مهربانیبا درس هایت دیو جهالت از من گریزداندرزهایت، بهر وجودم، شد پاسبانیمن غرقه بودم در بحر غفلتدستم گرفتی ای ناجی من،من همچو قایق، تو بادبانیبر خوان دانش من میهمانمتو ای معلم، خود میزبانیکار تو باشد، ارشاد انسانهمکار خوب پیغمبرانیسلام . دوستان عزیز.روز معلم به تمام معلم های زحمت کش این سرزمین تبریک می گویم . ان شاء الله که با تدریستان مایه پیشرفت ما و کشور عزیزمان شوید❤️️❤️️این وبلاگ از ای
،،،،،،،،،،،،،،    بوی معلم    ،،،،،،،،،،،،
مدرسه من آمدم، تابدهم بوی تو
دست بکش برسرم،تابدهم بوی تو
کودک ویک دانه دل،داده دلش را به تو
جزتوکجادل برم ،تا بدهم بوی تو
کودک دُردانه من،صبربکردم همی
تابرسم مکتبم، تا بدهم بوی تو
من به دبستان شدم،تاکه معلم شوم
مثل توهجران کشم،تابدهم بوی تو
شانه بزن موی من،گونه وابروی من
غنچه ی گلهاشوم،تابدهم بوی تو
یادبه من داده ای،چونکه معلم شدم
دیده به جانان دهم،تابدهم بوی تو
بوی معلم به من چون برسدای خدا
نور
فکر نمی‌کردیم بعد از ۸سال حتی برایش آشنا باشیم.
نه من، و نه دوست همراهم که قرار نمایشگاه گل بوستان گفت و گو را گذاشتیم تا معلم قدیمی‌مان را غافلگیر کنیم،
جشن روز معلم به سبک دانشجویی!
معلمی را کنار گذاشته و گلخانه بزرگی در اطراف کرج دارد، پر از کاکتوس‌هایی که به خوبی به خلق و خویشان آشناست، مثل خلق و خوی شاگردهای آن دوران.
هنوز هم از یادآوری اینکه با دیدنمان، در صدم ثانیه های ابتدایی ابروهایش بالا رفت، لبخند عمیقی زد و مخاطب صحبتش را فراموش
کلاسهای دکتر موغلی از دوشنبه 98/11/28 برگزار میگردد
کلاسهای استاد علی شیری از شنبه 98/11/26 برگزار میگردد
کلاسهای دکتر معاف پوریان از سه شنبه 98/11/29 برگزار میگردد ./
کلاسهای استاد مصلی نژاد از دوشنبه 98/11/28 برگزار میگردد./
کلاسهای دکتر وصال از چهارشنبه مورخه ی 98/12/07 برگزار میگردد ./
به گزارش مردم جنوب: جلسه کمیته ورزش یادواره شهدا ورزشکار شهرستان دشتستان در روز سه شنبه ٢٥ تیر ماه به میزبانی اداره ورزش وجوانان با حضور جناب اقای کمارج ریاست اداره ، کوهکن  مدیر اداره فرهنگی ورزشی شهرداری برازجان ، خانم حسینی معاون کمیسیون فرهنگی شورا و مسئول بسیج ورزشکاران اقای فروغی  برگزار شد.

ادامه مطلب
جلسه  کمیته توسعه ورزش های
همگانی شهرستان حاجی آباد با حضور اعضاء برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان
شهرستان حاجی آباد جلسه  کمیته  توسعه ورزش های همگانی  شهرستان حاجی آباد  با هدف نشاط اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه  روزیک شنبه 19/3/98 در محل اداره ورزش و جوانان
شهرستان  حاجی آباد برگزار گردید.

علیرضا حسن زاده رئیس هیئت ورزشهای همگانی
شهرستان حاجی ضمن عرض خوشامدگویی به اعضا هیئت همگانی شهرستان ، بیان نمود ن
دریافت فایل جلسه دوازدهم 

دریافت فایل جلسه سیزدهم 

دریافت فایل جلسه چهاردهم
بخشدار آب پخش از کمک بیش از 170 میلیون تومانی مردم آب پخش بصورت نقدی و غیر نقدی به هموطنان زلزله زده خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛علی تنگ ارمی در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه آب پخش اظهار داشت:آگاهی بخشی و تربیت نسل آینده،از وظایف یک معلم است که و با توجه به اهمیت موضوع،جایگاه معلم در جامعه مشخص می شود.
وی افزود:معلم جایگاه بسیار رفیعی دارد و باید شان معلم در جامعه حفظ شود.
ادامه مطلب
توجه توجه
عزیزانی که تمایل به تدریس و تعلیم قران دارند
      ✅به زودی افتتاح می شود 
 دوره های آموزش تخصصی تربیت معلم روخوانی
دوره های آموزش تخصصی تربیت معلم مفاهیم
مکان :موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
آدرس،:میدان پلیس ،ابتدای بلوار شهید محلاتی ،کوچه۲
تلفن:۳۷۲۳۳۳۹۰
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع خانواده با نشاط در روز سه شنبه برگزار شد
با حضور استاد مجرب حوزه ودانشگاه سرکار خانم درویشی✳ این دوره با استقبال خوبی شروع شد حدود ۱۶۰ نفر در این کارگاه شرکت نمودندو با توجه به استقبال شرکت کنندگان ودرخواست آنها ادامه این دوره از سه شنبه هفته آینده به مدت ۱۵ جلسه برگزار میشود ✅مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه ۹۸/۹/۴
ازمتقاضیان عزیز خواهشمند است برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به موسسه قرآنی شیفتگان وحی م
✨*خواندن کتاب های خوب مانند گفتگو با بهترین ذهن های قرن های گذشته است“رنه دکارت”*✨جلسه انجمن کتابخانه عمومی پیشین در جهت بررسی مشکلات کتابخانه و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه با محوریت و موضوع هفته کتاب با حضور مسئولین شهرستان و بخش در محل بخشداری برگزار گردید.✨وبلاگ کتابخانه:pishinlb.blog.ir✨
جلسه سعدی خوانی با حضور استاد محترم جناب آقای بالغ صمدزاده برگزار شد . در این جلسه که با حضور جمعی از دوست داران فرهنگ و ادب برگزار شد قطعاتی از بوستان و گلستان سعدی خوانده شد.
با توجه به اینکه درست خواندن هر مطلب اولین گام برای درک صحیح مفاهیم آن مطلب می‌باشد، لذا در ابتدای هر جلسه، استاد صمدزاده و در ادمه همه اعضا به خواندن بوستان و یا گلستان سعدی می پردازند و بررسی و تفسیرقطعات خوانده شده در حین خواندن ، انجام می شود.
اقدامات مناسب سازی فضاهای شهری منطقه 19 طی برگزاری جلسه ای بررسی و بر تسریع اجرای فعالیتهای برنامه ریزی شده تأکید شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در ششمین جلسه کمیته مناسب سازی منطقه که با حضور معاونین شهردار منطقه، شهرداران و مدیران فنی نواحی برگزار شد، درخصوص اتمام بخش زیادی از پروژه های عمرانی مرتبط با مناسب سازی تا 10 بهمن تصمیم گیری شد.همچنین رعایت اصول تی او دی (TOD) در حوزه فعالیتهای شهری و فنی عمرانی و نیز تعمیر و ترمیم پل های

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها